Next in line is exclusive material from our art and animation specialists.

How does it feel to create characters, locations and animations for games played by millions? What is the specificity of cooperation with world famous studios? Interesting insights from behind the scenes of production, the history of the formation of leading specialists and favorite projects – on happymonday.ua.

Below you can see the beginning of the article.

1 грудня українській компанії Kevuru Games виповнюється 10 років. За цей час вона виросла з купки ентузіастів до 300+ висококласних спеціалістів, які працюють над передовими високобюджетними іграми. Компанія пишається співпрацею зі світовими гігантами геймдев-індустрії, зокрема над такими популярними іграми, як Fortnite, Star Wars, Storyscape та Monster Legends. 

Як це — докладати рук до реалізації таких проєктів і працювати зі всесвітньо відомими студіями? Про свою роботу розповідають спеціалісти Kevuru Games.

Стефан Довгань

Креативний директор та Art Concept Lead (провідний концепт-художник) проєкту для Fortnite

Концепт-художник — одна з найцікавіших професій у геймдеві. За допомогою концепту ви візуально зображаєте ідею та форму гри загалом або якогось одного її аспекту, наприклад персонажа. Це дозволяє впливати на вигляд майбутньої гри більше, ніж на інших геймдев-позиціях.

До роботи в Kevuru Games я створював концепти для ігор та коміксів, але жодного разу не працював з проєктами світового масштабу. Незабаром після мого приходу в компанію ми виконали тестове завдання для Epic Games — однієї з найвпливовіших у світі компаній з ігрової розробки. Попри величезну конкуренцію, саме нас обрали для створення концептів зовнішнього вигляду персонажів для гри Fortnite.