Mission “10 years” complete. The results have been summed up, statistics have been collected, new plans have been formulated. But why not add another pinch of retrospective and remember how it all began and what the last two years brought to the company?
A short journey into the past, key milestones in the development of Kevuru Games, stories of successful cooperation with world famous publishers and solving the main secret – what is the main value of the company and the secret of its success – in Ukrainian and Russian.
Below you can see the beginning of the article.
10 років в GameDev: від труднощів до великих замовлень
Шлях Kevuru Games в індустрії стартував у 2011 році. Мобільний ринок у той час тільки починав розвиватися на противагу PC та консолям. Команда розпочала з аутсорсингу, паралельно займаючись розробкою власних мобільних ігор. Поступово накопичувався досвід і портфоліо, розширювався досвід фахівців, які були готові взяти на себе будь-який, навіть найскладніший проект. Замовлення від видавців ігор відкрили нові горизонти в розвитку компанії не тільки з точки зору комерційної складової, але й технологічної.
Але модель функціонування за двома напрямками, власною розробкою та аутсорсингом — виявилася неробочою, і з 2016 року Kevuru Games повністю перейшла на клієнтські проекти, розпочавши стрімке своє зростання. Замовлення почали надходити на розробку досить великих ігор, проектів тривалістю півтора року й більше. Слідом за невеликими видавцями ігор, в компанію прийшли такі гіганти, як Epic Games, Electronic Arts, Goodgame Studios.
Весь цей час студія отримувала досвід із кожної співпраці. Якщо проект був фінансово невигідний, але суттєво підвищував експертизу художників — компанія брала в роботу таке замовлення, вирощуючи своїх першокласних професіоналів. Обмежений бюджет також ніколи не заважав якості: команда все одно виконувала все на найвищому рівні, працюючи на репутацію. Були випадки, коли компанія «виходила в нуль», але робила все ідеально.
У випадку з великими проектами та великими клієнтами в Kevuru Games надихалися та переймали досвід західних колег: у створенні правильного робочого середовища для своїх співробітників, гідній оцінці їхньої роботи; у ризику, яким, наприклад, славиться Америка з її комерційним підходом. Багато клієнтів, коли Kevuru була маленькою компанією, робили оплачувані тести. Це показувало, що вони також поважають невеликі студії. Були випадки, коли клієнти самі хотіли підвищити ставки, пропоновані компанією: на їхню думку така робота цінувалася набагато дорожче. Повага, висока оцінка роботи, цінність кожного співробітника як професіонала й особистості — все ще залишаються у топі головних HR-політик Kevuru Games.